Dalko Galvaniz

Ulaştırma ve Haberleşme

Ulaştırma ve haberleşme Dalko Galvaniz

Galvanizin Kullanım Alanları

Ulaştırma ve Haberleşmede Galvaniz Mucizesi

Galvanizasyon, ulaştırma ve haberleşme sektörleri için son derece önemli bir uygulamadır. Bu sektörlerdeki birçok yapı ve araç, galvanizasyon sayesinde korunma, dayanıklılık ve uzun ömür özellikleri kazanmaktadır.

Örneğin, karayolu taşımacılığı sektöründe, otomobil, kamyon, otobüs ve diğer araçların çoğu galvanizasyon teknikleri ile korunmaktadır. Bu araçların gövde, şasi, kapılar ve diğer parçaları, sıcak daldırma galvanizasyon yöntemi ile kaplanarak korozyona karşı korunmakta ve dayanıklılıkları artırılmaktadır. Benzer şekilde, tren, tramvay ve metro rayları, yüksek gerilim hatları ve diğer ulaşım yapıları da galvanizasyon uygulamaları ile korunmakta ve ömürleri uzatılmaktadır.

Haberleşme sektöründe ise, telekomünikasyon direkleri, antenler ve diğer yapılar, galvanizasyon ile korunmaktadır. Bu yapıların çoğu açık havada bulunduğundan, hava koşullarından etkilenmekte ve zamanla korozyona uğramaktadır. Galvanizasyon sayesinde, bu yapıların ömürleri uzatılmakta ve güvenilirliği artırılmaktadır.

Dalko Galvaniz

Galvaniz Ulaştırma ve Haberleşme
Sektörlerinde Nerelerde kullanılır?

Galvaniz kaplama veya sıcak daldırma galvanizin en çok kullanıldığı alanlar içerisinde yer alan ulaştırma ve haberleşme sektörlerinde hangi maçlarla ve ne şekilde kullanılır kısıtlı olarak olsa da madde madde sıralayalım.

Galvaniz Cıvatalar

Galvaniz Korkuluklar

Galvaniz Tabanlar

Galvaniz Plakalar

Galvaniz Kutular

Galvaniz Menfezler

Galvaniz Tel Örgü Çeşitleri

Galvaniz Kapı Çeşitleri

Galvaniz Direkler

Galvaniz Üst Geçit

Galvaniz Köprüler

Galvaniz Betonarme Çelik

Galvaniz Levhalar

Galvaniz Levha Direkleri

Galvaniz Antenler

Dalko Galvaniz

Ulaştırma ve Haberleşmede Galvaniz

Galvaniz kaplama veya diğer bir değişle sıcak daldırma galvaniz hayatın tamda içerisinde. Aklınıza gelebilecek bir çok haberleşme ve ulaştırma ürünlerinde neden galvaniz kullanılır?

Uzun Ömürlüdür

Sıcak daldırma yöntemi ile kaplama olarak uygulanan galvaniz uygulandığı demir ve çeliğin ömrüne ömür katar.

Uygun Fiyatlıdır

Kaplama ürünleri arasında en uygun fiyatlı olan ürünler içerisindedir. Fiyat performans karşılaştırmasında ise bir numaradır.

Değer Katar

Kullanılan ürünün ömrünü uzattığı için o ürüne değer katar ve yıllarca kullanılmasına olanak sağlar.

Arayın Görüşelim

Sizlerde üretim maliyetleri minimuma indirip tüketim için müşteri memnuniyeti yaratmak istiyor, fark yaratarak işinizi işletmenizi ön plana çıkartmak istiyorsanız arayın görüşelim. En uygun tekliflerle galvanizleme işleminizi gerçekleştirelim.