Dalko Galvaniz

Sertifikalar

Dalko Galvaniz

Dalko Galvaniz Sertifikaları

Dalko Galvaniz, kaliteli ve güvenilir galvaniz kaplama hizmeti sunmak için tüm süreçlerinde kalite kontrol ve standartlarına önem vermektedir. Bu nedenle, standartlara uygun şekilde iş yaptığını gösteren sertifikalara sahiptir.

Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası

Dalko Galvaniz

Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı ISO’nun gözde standart kümelerinden biridir. Bu standardın amacı, işletmelerin çevreye olan zararlarını ve potansiyel olumsuz etkilerini minimum seviyeye indirmektir. Temel olarak firmaların doğaya verdiği zararı minimumda standardize etmeyi hedefler.

Dalko Galvaniz

Türk Standartları Uygunluk Belgesi

Türk Standardı bulunan konularda, firmaların söz konusu ürünlerinin ilgili Türk Standartlarına uygunluğunu belirten ve akdedilen sözleşme ile TSE Markası kullanma hakkı veren, firma adına düzenlenen ve üzerlerinde TSE markası kullanılacak malların ticari markası, cinsi, sınıfı, tipi ve türünü belirten, geçerlilik süresi bir yıl olan belgedir.

Türk Standartları Uygunluk Belgesi
Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası​

Dalko Galvaniz

Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi, bir şirketin bireysel ihtiyaçlarına odaklanmakta ve değişen pazar koşullarında bile geleceğe yönelik hareket etmeyi sağlamaktadır. Standart hem imalat endüstrisinde hem de hizmet şirketlerinde veya kamu idarelerinde tüm sektörlere uygulanabilmektedir.

Dalko Galvaniz

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

Dalko Galvaniz olarak, üretim süreçlerimizi ve hizmetlerimizi uluslararası standartlara uygun bir şekilde yönetmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almış bulunuyoruz. Bu belge, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek için çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü göstermektedir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların güvenini kazanmak için kalite yönetim sistemimizi her zaman en üst seviyede tutmaya devam edeceğiz.

ISO 9001

Dalko Galvaniz

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası

Dalko Galvaniz olarak çevre duyarlılığına verdiğimiz önem doğrultusunda, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazandık. Bu belge ile çevre yönetimi konusunda uluslararası standartlara uygunluğumuzu bir kez daha kanıtlamış olduk. Çevre koruma bilincimiz ve sürdürülebilirlik vizyonumuzla, müşterilerimizin ve toplumun beklentilerini karşılamak adına, çevreye duyarlı uygulamalarımızı her zaman gözden geçiriyor ve geliştiriyoruz.

Dalko Galvaniz

TSE Uygunluk Belgesi

Dalko Galvaniz olarak, ürünlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini uluslararası standartlarla belgelendirme çalışmalarımız sürmektedir. Bu kapsamda, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen Uygunluk Belgesi’ni de almaya hak kazandık. Bu belge, ürünlerimizin Türk Standartları’na uygun olduğunu ve kalite standartlarına sahip olduğunu doğrulamaktadır. Dalko Galvaniz olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

TSE Uygunluk Belgesi