Dalko Galvaniz

Hakkımızda

Hakkımızda Dalko Galvaniz

Hakkımızda

Dalko Galvaniz

Dalko Galvaniz 1986 yılında İstanbul Kartal da kurulmuştur.
2004 yılında büyüme hedefleri doğrultusunda Gebze Tavşanlı O.S.B de bulunan yeni yerine geçmiştir.

2014 yılında pazar ihtiyacını dikkate alarak 6500*1400*2500 (boy*en*derinlik) ölçülerinde Türkiye’de ilk defa 12 noktadan ölçüm yaparak homejen ısı dağılımı oluşturan atmosfer basınç kontrollü tam otomatik sac ocağını faaliyete almıştır.

2022 yılı içinde yeni bir yatırımla mevcut santrafüj hattını da yenileyerek 2900*1000*1500 (boy*en*derinlik ) ölçülerinde seramik ocağını kurmuş ve yeni teknolojiyi kullanarak %80 insan gücünü azaltmıştır. Yapılan teknolojik değişim sonrası kapasitesini de arttırarak çözüm ortaklarına hızlı ve kaliteli ürünler sunmaya sorunsuz şekilde devam etmiştir.

Dalko Galvaniz

Hayatın İçindeyiz

Sıcak daldırma galvaniz hayatın her alanında, gözümüzün gördüğü her yerde. Mutfaktan tutunda ağır sanayiye, çevre ve şehircilikten tutun, tarım ve üretime kadan hayatın tam içinde.

Misyonumuz

Dalko Galvaniz galvanizleme sayesinde ülkesel kaynaklardan ve milli gelirden tasarruf etmeye katkıda bulunmayı amaç edinmiştir. Evrensel boyutta fayda sağlamak ve Dalko Galvaniz hizmet verdiği tüm sektörlerde çevre bilincinin oluşturulması için gerek tesislerin işleyişi gerekse üretici, tüketici ve satıcıların daha duyarlı hale getirilmesi konusunda çaba gösterecektir.

Vizyonumuz

Dalko Galvaniz insan sağlığı ve çevresel korumayı ön koşul olarak benimser. Toplumsal değerleri ve yaşamsal gereklilikleri kaygı edinen yapısı ile standartların üstünde bir hedef belirlemektedir. Üretim kalitesi ile müşteri memnuniyeti için alanında en iyi olmayı hedef seçmiştir. Bunun için sürekli yenilikçi, gelişime ve değişime açıktır.

Saygı Duyuyoruz

İşimize, işimizle birlikte size saygı duyuyoruz bu nedenle her daim çalışabilmek adına sözümüzün arkasında duruyor hizmette sınır tanımıyoruz.

Memnuniyet Dalko Galvaniz
Uygun Fİyat

Hiç bir zaman ek seferlik iş yapmak istemiyoruz. Verdiğimiz hizmette uygun fiyat politikası ile sürekliliği sağlıyoruz.

Kusursuz Hizmet

Verdiğimiz hizmetin sonuna kadar arkasında durarak kusursuz şekilde işlemlerinizi sonuçlandırıyoruz.

Hızlı Zamanında Teslim

Verdiğimiz sözün arkasında durarak işlerinizi en hızlı şekilde ve söylediğimiz zaman zarfında sonuçlandırıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyetini sağladığımız işin sürdürülebilir olduğunu bilerek sizlerin beğenisini kazanmak için emek harcıyoruz.