Duyurular
Dalko Fuar
Dalko Fuar 2
Dalko Fuar 3
Dalko Fuar 4
Sertifikalarımız
   
 
 
   
 

 BİZ KİMİZ
Sektörde hizmet hayatı 30 yıl evvel başlayan Dalko Galvaniz 2004 yılında yeni açılımlar yaparak büyümeyi hedeflemiştir. Gebze Sanayi Bölgesinde kurulu tesislerinde 4.50x 1.50 x1.40 , 2x1.30x90 ölçülerinde hizmet sunabilen galvaniz sahasına sahiptir,bunun yanı sıra 2010 yılı ilk yarısında hayata gaçireceği 7x1.50x1.40 ocak sistemi ile büyüme hedefi projelerine bir yenisini daha ekleyecektir. SDG sektöründe geniş ürün yelpazesinde hizmet sunabilen Dalko Galvaniz farklı ölçülerdeki ocak yapısıyla büyük, küçük ve orta ölçekli ürünleri sorunsuz kullanıma sunabilmektedir. Sunulan hizmetin ürün memnuniyetinden ibaret olmadığını özümseyen işletmemiz kurumsal gelişmeyi global iş akışının gereksinimi olarak görüp hem ürünün hem hizmetin maksimum memnuniyeti yaratmasını görev olarak benimsemiştir. Bu bağlamda kurumsallaşamaya adapte olan işletmemiz yenilikleri öne gören yapılanması ile değişen değerleri de kalite politikası süzgecinden geçirerek bünyesine yerleştirmektedir.

MİSYONUMUZ
Dalko Galvaniz galvanizleme sayesinde ülkesel kaynaklardan ve milli gelirden tasarruf etmeye katkıda bulunmayı amaç edinmiştir. Evrensel boyutta fayda sağlamak ve Dalko Galvaniz hizmet verdiği tüm sektörlerde çevre bilincinin oluşturulması için gerek tesislerin işleyişi gerekse üretici, tüketici ve satıcıların daha duyarlı hale getirilmesi konusunda çaba gösterecektir.

VİZYON
Dalko Galvaniz insan sağlığı ve çevresel korumayı ön koşul olarak benimser. Toplumsal değerleri ve yaşamsal gereklilikleri kaygı edinen yapısı ile standartların üstünde bir hedef belirlemektedir. Üretim kalitesi ile müşteri memnuniyeti için alanında en iyi olmayı hedef seçmiştir. Bunun için sürekli yenilikçi, gelişime ve değişime açıktır.